ZWROT PRODUKTU

Produkt nie spełnia twoich oczekiwań?? W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru masz prawo jego zwrotu. Pole POWÓD ZWROTU jest nie obowiązkowe, ale zachęcamy do jego wypełnienia w trosce o podnoszenie jakości obsługi klienta. 

Dołącz do paczki PARAGON wraz z formularzem zwrotu ----> FORMULARZ ZWROTU

Ważne !!! W przypadku zgłoszenia zwrotu przez konto klienta na butdam.pl nie czekamy na akceptację zwrotu. Akceptacja jest potrzebna tylko w przypadku skorzystania szybkichzwrotów.pl :)

Paczkę możesz odesłać na dwa sposoby:

Opcja nr 1 - Zwrot przez Szybkie zwroty INPOST (Paczkomaty24) - Opłata za dokonanie zwrotu to tylko 9,00 zł, przy czym nie trzeba jej opłacać a jedynie nadać przesyłkę w dowolnym Paczkomacie Inpost w Polsce. Kwota 9,00 zł zostanie odliczona od kwoty, którą zwrócimy Państwu za odesłany towar. 
Instrukcja zwrotu na SZYBKIE ZWROTY.pl , w polu Wybierz swój sklep internetowy wpisujemy: butdam

Opcja nr 2 - Wybranym przewoźnikiem na własny koszt, który jest dla ciebie najwygodniejszy/najtańszy na adres: 

Adres do wysyłki zwracanych produktów: 

Butdam 
ul. Widłaków 19
42-200 Częstochowa
tel. 695659345
e-mail: sklep@butdam.pl

Pamiętaj żeby zwrócić obuwie w stanie takim jakim obuwie zostało dostarczone. Prosimy o zachowanie ostrożności podczas przymierzania obuwia, szczególną uwagę proszę zwrócić na powierzchnie na jakiej będą mierzone buty. Buty nie mogą nosić trwałych śladów użytkowania. 

WAŻNE !!! Prosimy o zapakowanie obuwia obcasami na zewnątrz pudełka oraz ogrodzenie butów tekturową przegrodą w taki sposób aby podczas transportu obcasy nie zarysowały skóry zewnętrznej oraz zapakowanie w oryginalnych pudełkach ( w takich jakich zostało przysłane). 

Zwrot pieniędzy na konto maksymalnie 10 DNI ROBOCZYCH od momentu dostarczenia paczki do siedziby firmy (adres poniżej). Z reguły staramy się żeby zwrot środków nastąpił następnego dnia po otrzymaniu zwrotu.

W przypadku gdy klient zamówi więcej niż jedną parę w przy zwrocie części produktów i chęci wymiany jednego z nich zostanie odliczona kwota 9 zł od zwracanych środków.

WAŻNE !!! Środki zwracamy wyłącznie na polskie konta bankowe. Przelewy na zagraniczne konta bankowe wiążą się z wysoką prowizją pobieraną przez bank, którą nie będziemy pokrywać.