ZWROT PRODUKTU

Produkt nie spełnia twoich oczekiwań?? W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru masz prawo jego zwrotu. Pole POWÓD ZWROTU jest nie obowiązkowe, ale zachęcamy do jego wypełnienia w trosce o podnoszenie jakości obsługi klienta. 

 1. Dołącz do paczki PARAGON wraz z formularzem zwrotu ----> FORMULARZ ZWROTU

 2. Paczkę możesz odesłać na dwa sposoby:

   - Zwrot przez Szybkie zwroty INPOST (Paczkomaty24) - Opłata za dokonanie zwrotu to tylko 9,00 zł, przy czym nie trzeba jej opłacać a jedynie nadać przesyłkę w dowolnym Paczkomacie Inpost w Polsce. Kwota 9,00 zł zostanie odliczona od kwoty, którą zwrócimy Państwu za odesłany towar.
  https://szybkiezwroty.pl/ 

  - Wybranym przewoźnikiem na własny koszt, który jest dla ciebie najwygodniejszy/najtańszy na adres: 
  Adres do wysyłki zwracanych produktów: 
  Butdam  
  ul. Widłków 19
  42-200 Czestochowa
  tel. 695659345

 3. Pamiętaj żeby zwrócić obuwie w stanie takim jakim obuwie zostało dostarczone. Prosimy o zachowanie ostrożności podczas przymierzania obuwia, szczególną uwagę proszę zwrócić na powierzchnie na jakiej będą mierzone buty. B uty nie mogą nosić trwałych śladów użytkowania. 

 4. WAŻNE !!! Prosimy o zapakowanie obuwia obcasami na zewnątrz pudełka w taki sposób aby podczas transportu obcasy nie zarysowały skóry zewnętrznej

 5. Pamiętaj o tym, aby buty były dobrze zapakowane, tak, aby w trakcie transportu nie uległy uszkodzeniu. Pudełko zabezpieczyć folią, papierem itp.

 6. Zwrot pieniędzy na konto maksymalnie 10 DNI ROBOCZYCH od momentu dostarczenia paczki do siedziby firmy (adres poniżej). Z reguły staramy się żeby zwrot środków nastąpił następnego dnia po otrzymaniu zwrotu.